0312 479 19 39 - 0505 438 38 37

Category Archives: Genel

TSE İzni Hizmetimiz

TSE İzni Hizmetimiz TSE Hizmmetlerimiz konusunda ; TSE hizmet yeri belgelendirme TSE Satış Sonrası HYB Hizmet Yeterlik Belgesi TSe 12361 TSE HYB SERVİS HİZMET YETERLİLİK BELGESİ Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Marka Tescil Hizmetimiz

Marka Tescil Hizmetimiz Marka, bir şirketin veya firmanın ürünlerine verdiği isimler olarak tanımlanabilir. Marka firmanın kendi adı olabildiği gibi ürünleri için kullanıldığı isimler de olabilmektedir. Marka, bir ürünü, bir hizmeti benzerlerinden veya diğer ürünlerden ayırt etmek için kullanılan isimler, amblemler, desenler, sayılar, sözcükler, harflerdir. Baskı yöntemi ile çoğaltılıp dağıtılabilmektedir. Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp […]

Read More...

Tarım Bakanlığı Danışmanlık Hizmetlerimiz

Tarım Bakanlığı Danışmanlık Hizmetlerimiz Tarım Bakanlığı Hizmetlerimiz bünyesinde ; Gıda Üretim Sertifikaları Kontrol Belgesi Gıda Üretim Yeri Ruhsatları Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Hazine Müsteşarlığı Hizmetlerimiz

Hazine Müsteşarlığı Hizmetlerimiz Turizm Bakanlığı Hizmetlerimiz bünyesinde ; Turizm Yatırım Belgesi Turizm İşletme Belgesi Turizm Teşvik Belgesi Seyahat Acentesi İzinleri Turizm Belgesi Harçları Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Kültür ve Turizm Bakanlığı Hizmetlerimiz

Kültür ve Turizm Bakanlığı Hizmetlerimiz Turizm Bakanlığı Hizmetlerimiz bünyesinde ; Turizm Yatırım Belgesi Turizm İşletme Belgesi Turizm Teşvik Belgesi Seyahat Acentesi İzinleri Turizm Belgesi Harçları Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Hizmetimiz

Çalışma Bakanlığı Danışmanlık Hizmetlerimiz Hazine Müsteşarlığı Hizmetlerimiz bünyesinde ; Yatırım Teşvik Belgesi Alma Yatırım Teşvik Belgesi Kapatma Yatırım Teşvik Bölgesel Haritası Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Yabancı Çalışma İzni Bilgi Alma

Bilgi alma bölümüne hoş geldiniz, bu bölümde isterseniz e-mail yollayarak , isterseniz altta yer alan bilgi edinme kutucuklarını eksiksiz doldurarak tarafımızdan doğru bilgi edinebilirsiniz… Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı öğrenmek için Ekol Danışmanlığı  arayınız. ( İletişim :Telefon: 0312 479 19 39 Gsm: 0505 438 38 37 )

Read More...

Ev Hizmetlisi Yabancı Çalışma izni

Ev hizmetlisi yabancı personel çalışma izni: Yabancı yurt dışında uyruğunda bulunduğu veya daimi ikamet ettiği ülkedeki Türkiye Cumhuriyeti temsilciliklerine iş sözleşmesi ibrazı ile çalışma izin ve vize başvurusu yapacaktır. Yabancının temsilciliğimize başvuru tarihini takip eden on işgünü içerisinde Türkiye’deki işverenin, elektronik başvuruyu yapması ve bu Yönetmelikte öngörülen bilgi ve belgeleri yine aynı on işgünü içerisinde […]

Read More...

Yabancı Mimar, Mühendis Çalışma izni

Yabancı personel çalışma izni alınması Mühendis ve mimarlar için özellik arz etmektedir. Mesleğini icra edecek mühendislerin lisans diploması aldıkları üniversitenin Türkiye’de aynı lisans diplomasını veren üniversite ile denk olması ve Türkiye Yüksek Öğretim Kurumunda (YÖK) dekliğinin kayıtlı olması zorunludur. Bazı ülkelerdeki üniversitelerin denklik kaydı olmasına rağmen bazılarının yoktur. Başvurunuz için yasada belirlenen kriterleri taşıyıp taşımadığınızı […]

Read More...

Süreli Yabancı Çalışma izni

Süreli çalışma izni: İlgili yasanın 5. maddesine göre; çalışma izinleri “Yabancının ikamet izninin süresi ile hizmet akdinin veya işin süresine göre, belirli bir işyeri veya işletmede ve belirli bir meslekte çalışmak üzere en çok bir yıl geçerli olmak üzere verilir”.İlk defa alınan bir yıllık çalışma izni, süre uzatımı talepleri ile 3 yıla kadar uzatılabilir. Bu […]

Read More...